Střešní panely
Zateplené střešní panely jsou navržené pro aplikaci jako střešní krytina. Firma ISOPAN věnuje výrobě střešních panelů náležitou pozornost, díky inovacím, vysokému standardu kvality a různorodým produktům nabízí bezkonkurenční hodnotu pro zákazníka. Střešní panely ISOPAN jsou vhodné pro větší plochy střech, jejich vnější plášť může být i měděný, ten je pak určený pro obytné budovy a prestižní stavby. Provedení v hliníku či nerez oceli slouží pro antikorozní systémy.

stresnipanel

isocop

ISOCOP
Kovové samonosné střešní panely s dvojitým plechem, izolované polyuretanem. Isocop je panel určený pro střechy s minimálním sklonem 7 %, používá se hlavně na průmyslových, veřejných a obchodních budovách. Je ideální pro velké plochy střech. Na dlouhých podélných stranách střechy lze připravit překrytí (overlapping) pro přesazení panelů. Záhyby přispívají ke zvýšení statické odolnosti. Panely jsou dostupné v různých tloušťkách. Jsou navržené pro aplikaci jako střešní krytina, ale je možné použití i pro opláštění stěn. Na tento typ panelů lze nainstalovat držák LB1 pro ukotvení fotovoltaických modulů.

Výhody: mechanická a tepelná odolnost, projketová flexibilita a modularita, začlenění světlíků a klempířského příslušenství

Více informací

ISODOMUS
Isodomus je střešní panel s izolací z polyuretanové pěny. Je vhodný pro použití na střechy občanských a venkovských staveb nebo v oblasti průmyslu, pro střechy hal začleněných do určitých městských kontextů. Lze jej použít na nově zhotovované střechy, ale i pro rekonstrukci starších střech. Díky svému tvaru, který kopíruje oblé střešní tašky, má tento model vysokou estetickou hodnotu. Tato řada střešních panelů je charakterizována širokým spektrem barevných řešení. Byly vyvinuty především odstíny, které simulují tradiční krytiny.

Výhody: architektonická hodnota, lehkost, všestrannost, funkční spolehlivost, levný provoz, tepelná účinnost

Více informací

isodomus

isofire-roof

ISOFIRE ROOF
Sendvičové samonosné střešní panely s dvojitým plechem, izolované minerální vlnou. Určené pro střechy se sklonem větším než 7 %. V případě požáru zabraňují šíření ohně, a to díky izolační vrstvě z minerální vlny. 5 záhybů maximalizuje statickou odolnost. Panel Isofire Roof se používá na střechy, které mají vysoké nároky na odolnost proti ohni a na dobré fonoizolační schopnosti. Velká nabídka tlouštěk zajišťuje širokou škálu možností použití. Systémy fixace jsou průchozího typu s možností použití kalot na pohled viditelných. Jejich počet a rozmístění musí být takové, aby zaručilo odpovídající odolnost proti namáhání. Na tento typ panelů lze nainstalovat držák fotovoltaických modulů.

Výhody: vysoká tepelná izolace, vysoká odolnost proti ohni, akustická izolace

Více informací

Další střešní panely
Nabízíme k prodeji i další typy střešních panelů. K dispozici jsou v různých šířkách, barvách, typech spojů a profilacích. Dále nabízíme veškeré klempířské příslušenství a plechy. Seznamte se s celou nabídkou produktů, klikněte na uvedený odkaz k otevření PDF katalogu produktů.