Stěnové panely
Stěnové sendvičové panely jsou složené ze dvou ocelových plechů a izolačního jádra s vysokým koeficientem tepelné izolace. Prodáváme panely značky ISOPAN, což je evropský lídr ve výrobě kovových izolačních panelů, která má již 70 let zkušeností s průmyslovou výrobou ocelářských výrobků.

Immagine32-upravena

isobox

ISOBOX – stěnový PUR panel
Kovové samonosné panely izolované polyuretanem, s drážkovým spojem. Spoje jsou viditelného typu, jejich počet a umístění musí být takové, aby zajistilo dostatečnou odolnost vůči zatížení. Stěny realizované z těchto výrobků se instalují spojováním (sesazováním) panelů. Panely ISOBOX jsou vhodné např. pro zhotovování průmyslových fasád a stěn objektů nebo různých dělicích příček. Jsou dostupné v různých barevných odstínech, design objektů lze označit za jednoduchý a pravidelný.

Výhody: tepelná odolnost, mechanická stabilita, rychlost zhotovení, lehkost, projektová flexibilita, snadné čištění povrchů, volba profilu

Více informací

ISOPARETE EVO
Izolační panel projektovaný pro použití na stěnu s polyuretanovou izolací. Stěny se zhotovují postupnou montáží těchto panelů, labyrintový zámkový spoj je vybavený speciálním ložem pro šroub, což zaručuje zcela neviditelné spojení panelů. Zámek se skrytým spojem a modulární design povrchů zaručuje trvanlivost realizací a vysokou estetickou úrověň. Možné je použití spoje jak v horizontální, tak i vertikální poloze a široký výběr barev. Díky designu jsou tyto panely vhodné pro realizaci fasád s elegantním a zároveň jednoduchým desingem. Panely Isoparete EVO lze využít pro zhotovení průmyslových, obchodních i rezidenčních staveb. K dispozici ve třech odlišných profilacích na externí straně.

Výhody: estetická úprava stavby, skrytý spoj, snadná montáž a rychlost zhotovení, tepelná těsnost, výběr typu profilu vnějšího pláště

Více informací

isoparete-evo

isofire-wall

ISOFIRE WALL
Kovové samonosné stěnové panely izolované minerální vlnou. V případě požáru zabraňují šíření ohně (norma EN13501), a to díky izolační vrstvě z minerální vlny. Panel Isofire Wall se používá na stěny, které mají vysoké nároky na odolnost proti ohni a na dobré fonoizolační schopnosti. V případě požáru panel zabrání jeho šíření díky vhodné tloušťce minerální vlny. Široká škála nabízených tlouštěk zaručí vysokou flexibilitu využití. Zámkový spoj typu pero-drážka je na pohled viditelný, s průchozím šroubem.

Výhody: vysoká tepelná izolace, vysoká odolnost proti ohni, akustická izolace

Více informací

Další stěnové panely
Nabízíme k prodeji i další typy stěnových panelů. K dispozici jsou v různých šířkách, barvách, typech spojů a profilacích. Dále nabízíme veškeré klempířské příslušenství a plechy. Seznamte se s celou nabídkou produktů, klikněte na uvedený odkaz k otevření PDF katalogu produktů.